Martis ir vilkų legenda

Povilas Butkevičius

20233

Nauja prekė

12,99 € su PVM

16,24 € su PVM

  • Autorius: Povilas Butkevičius
  • Metai: 2023
  • Puslapiai: 264
  • ISBN: 9786098088526

Daugiau apie prekę

Užsisakius už 20Є, nemokamas pristatymas į visus „LP Express“ ir „Omniva“ paštomatus!

 Šioje knygoje, tarsi mozaika, tikros  istorijos apie pramuštgalvišką paauglių gyvenimą susipina su tūkstantį metų atgal nukeliančiais fantastiniais pasakojimais. Nuotykių kupinus, nerūpestingus laikus keičia karas, griūtis, nerimas, nežinomybė, o pastaruosius – atsakomybė, ryžtas ir viltis. Pagrindinį herojų Martį likimas nubloškia net už pusantro tūkstančio kilometrų, į Lietuvą. Ištikus negandai, susidūrus su nežinomybe netikėtai keičiasi knygos veikėjų elgesys ir pasirinkimai. Čia atskleidžiamos dvi žmonijos pusės: beprasmė neapykanta ir su ja kovojanti nuoširdžioji žmogaus prigimtis, skatinanti aukotis dėl kitų.

„Šią knygą pradėdamas skaityti jautiesi vaiku, o pabaigęs – vyru. Iki geluonies tikra, įtraukia ir išlaiko iki paskutines pastraipos." Gabrielius Liaudanskas (Svaras)

 Knygos autorius Povilas Butkevičius Lietuvos kariuomenėje tarnauja nuo 1991 m. sausio mėnesio. 28 metus tarnybos metus atidavė sprogdintojo – išminuotojo profesijai, dalyvavo karinėse misijose, tarnavo Lietuvos specialiosiose pajėgose. Įsibėgėjus karui Ukrainoje ir paaiškėjus, kad kaip karys negali prisidėti prie pergalės tiesiogiai, visais įmanomais būdais remdamas Ukrainą nusprendė išmėginti dar vieną paramos sritį – pasitelkti kūrybiškumą ir parašyti knygą, gal paaugliams, o gal ir visai šeimai.

Susiję Produktai

Prekė sėkmingai pridėti palyginimui!