Kvarkai, chaosas ir krikščionybė
John Polkinghorne

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

2.50€

Ar mokslas teikia faktus, o religija tik nuomones? Ar Visatoje yra ženklų, rodančių, kad ją sukūrė Kūrėjas? Ar mokslininkas gali tikėti stebuklais ir melstis?
Johnas Polkinghorne‘as (g. 1930), buvęs Kembridžo universiteto matematinės fizikos profesorius, 1982 m. tapęs anglikonų dvasininku, jau daug metų rašo teologijos ir mokslo sąveikos klausimais ir šioje knygelėje į šiuos fundamentalius klausimus atsako paprastai, aiškiai, gyvai ir nuoširdžiai.

„Būdamas mokslininkas ir anglikonų dvasininkas, stengiausi suprasti, kaip vienas su kitu susiję mokslinis ir religinis požiūriai į pasaulį. Ar mums reikia kurį nors iš jų rinktis, ar vis dėlto jie vienas kitą papildo taip, kad kartu teikia pilnatviškesnį vaizdą nei kiekvienas atskirai?… Manau, mums reikia mokslo ir religijos ir jie gali vienas kitam pasakyti daug svarbių dalykų. Tikiuosi, kad ši knygelė padės kitiems į šį pokalbį įsitraukti. Mėgstu sakyti, jog esu „dviakis“, žvelgiu į tikrovę iš dviejų – mokslo ir religijos – perspektyvų. Manau, kad toks regėjimas padeda man pamatyti daugiau nei būtų įmanoma žiūrint tik kuria nors viena akimi.“
~ John Polkinghorne

Produkto kodas: VOX-118 Kategorija:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Kvarkai, chaosas ir krikščionybė”